Vyberte stranu
Kontakt

Máte otázku?

Ak vás niečo zaujíma a nenašli ste odpoveď ani vo FAQ, neváhajte a pokojne nám napíšte.

FAQ – často kladené otázky
prečo je cena tak vysoká?

Cenu sme sa snažili nastaviť čo najrozumnejšie – aby sme dostatočne podporili psíkov a zároveň nebola príliš vysoká. Aj keď nám s projektom pomáhajú sponzori, vybrali sme tašku z kvalitného materiálu a potlačou, ktorá nezmizne pri prvom praní. Väčšina peňazí, ktoré nejdú útulku sa preto investujú do samotnej tašky a balenia. Zvyšok, ktorý ostane vložíme do propagácie, ktorá je rovnako dôležitá. Čím viac ľudí sa o projekte dozvie, tým viac peňazí psíky dostanú.

prečo by som si mal kupovať tašku, keď môžem radšej rovno podporiť útulok?

Samozrejme, útulok môžete podporiť aj priamo, mimo nášho projektu. Tašky pre túlavé labky sú projekt, vďaka ktorému dostanete okrem podpory aj fyzickú vec, ktorá vás poteší, prípadne ňou môžete potešiť svojich priateľov a rodinu. Ak chcete radšej podporiť útulok priamo, môžete im poslať ľubovoľnú čiastku na tento účet: SK3875000000004008382451.

Zaplatil/a som a stále čakám na tašku

Tašky budeme posielať až na konci projektu. Predpokladaná expedícia je 13.05.2019. Nemusíte sa báť, že by ste tašky nedostali.

Chcem vás podporiť, ale cena je pre mňa privysoká

Projekt môžete podporiť ľubovoľnou čiastkou. Každé euro sa počíta a zapíšeme vás na ďakovný zoznam darcov. Veľmi nám pomôžete aj tým, že nás budete zdieľať na svojich sociálnych sieťach, označovať nás v príbehoch a šíriť myšlienku Túlavých labiek medzi svojimi známymi.